Club Tornooien 2018-2019

Voor iedereen toegankelijk

Zaterdag 8 juni 2019

     Geistingen Internationaal Bowls

     en Short Mat Tornooi

Zaterdag 8 september 2018

Olen Triples tornooi

afgelast

Dinsdag 18 september 2018

Lembeke Speculoos tornooi

gallery/img_2319
gallery/img_2321
gallery/img_2322

1ste plaats

2de plaats

3de plaats

Mariette Danel, Jeannine Haverbeke en

Willy Van Lantschoot

Willy Gavart, Roger Van Petegem en

André Engels

De Buck Patrick, Christine Haers en

Julien Van Waes

Dinsdag 18 september 2018

Lembeke

Speculoos tornooi

Zaterdag 1 december 2018

De Herk Pairs/Fours tornooi 30-jarig bestaan

1ste plaats

2de plaats

3de plaats

Alken:

Erwin Vanlangenakker, Tony François,

Marc Vanbrabant en Ludo Schrijvers

Bilzen:

Lutgarde Smeers, Johan Stevens,

Roby Vannoppen en Dominique Poot

Alken:

Filip Maryns, Roger Vannut,

Guido Depaz en Karel Nulens

gallery/2281534c-5a45-406e-a14c-7a368ba61460
gallery/36debd14-0d1b-4a98-8532-2b9ab9b45aa5
gallery/a20e7835-8307-4b3c-ba51-60643dedb91e

Zaterdag 1 december 2018

De Herk Pairs/Fours

tornooi 30-jarig bestaan

Zaterdag 23 maart 2019

Kortessem Pairs tornooi

1ste plaats

2de plaats

3de plaats

Herentals:

Jonathan Payne en Dimitri Payne

Alken:

Erwin Vanlangenakker en Tonny François

Bilzen:

Roby Vannoppen en Johan Stevens

gallery/d99eb6b4-951a-4bed-bc74-ce10613ffe7b
gallery/7c136fe2-f23f-4edd-ab51-32d4aa473080
gallery/1824b67a-cedf-46bf-a548-3850ca83c025

Woensdag 10 april 2019

Zomergem Provinciaal Kampioenschap Pairs

1ste plaats

Zomergem:

Roger Wille

en Rita Verhamme

2de plaats

Lembeke:

Willy Van Lantschoot

en Jeaninne Haverbeke

3de plaats

Lembeke:

Jozef Laureyns

en Honoré Trenson

gallery/img_4594
gallery/img_4589
gallery/img_4587

Woensdag 10 april 2019

Zomergem Provinciaal Kampioenschap Pairs

Zaterdag 4 mei 2019

Alken Triples tornooi

1ste plaats

Lembeke:

Christiaan Van De Putte, Bibiane Pauwels

en Martine Bastiaan

2de plaats

Bilzen:

Johan Stevens, Dominique Poot

en Roby Vannoppen

3de plaats

Alken:

Erwin Vanlangenakker, Tony François

en Ludo Schrijvers

gallery/0333874d-e0ac-49db-b64d-c710c2d9309a
gallery/23ba5b9b-1312-4c30-81bb-dd980809d040
gallery/a4f9bf09-cc1b-4490-b0eb-07ef0e49faff

Zaterdag 18 mei 2019

Herentals Pairs tornooi

1ste plaats Cup

Ierland:

Mark Beattie en Joe Beattie

2de plaats Cup

Evergem:

Marc Verzee en Ronny Haeghens

3de plaats Cup

Alken:

 Erwin Vanlangenakker en Antonio Rinaldi

1ste plaats Plate

Nederland:

Erik Kamphuis en Dick Van De Burgt

2de plaats Plate

Herentals:

Harrison Sheen en Dimitri Payne

3de plaats Plate

Mol:

Johan Daemen en Jean Vanhoof

gallery/5c244ede-ac3c-483f-a8f4-c468849edeed
gallery/106b7691-d3d7-4039-bb80-5762891db28e
gallery/b4181442-4c4b-4d53-9f15-2163ecfa0c52
gallery/6a37c556-0908-4dd8-bf61-b50499315e2a
gallery/eaa2ecf6-9f00-4099-9c44-d2c1a4a14c61
gallery/6fd85825-bee4-41cb-8eb5-4101ff2d2af6

Zondag 19 mei 2019

Herentals Fours tornooi

1ste plaats Cup

Ierland:

Pauline Beattie, Gary Moore,

Mark Beattie en Joe Beattie

2de plaats Cup

Olen:

Paul Mertens, Louis Helsen,

Willy Verbiest en Willy Leysen

3de plaats Cup

Schotland & Herentals:

 Jonathan Payne, Helen Leigh,

Peter Woolley and Sibe Laureys

gallery/img_20190519_185547
gallery/img_20190519_185458
gallery/img_20190519_185355

Zaterdag 8 juni 2019

Geistingen Internationaal Bowls

en Short Mat Tornooi

1ste plaats

Alken:

Tonny François, Marc Vanbrabant

en Erwin Vanlangenakker

2de plaats

Okra Kinrooi:

Jan Leurs, Albert Moons

en Pierre Theybers

3de plaats

Bilzen:

Johan Stevens, Roby Vannoppen

en Dominique Poot

gallery/7a5ebec6-fec9-4522-b539-e9751ee54df1
gallery/e6b9da62-c99d-49f5-99f0-18649295754f
gallery/e6ef61f3-0e4d-4dda-abe0-ed1b1fd2b05c