Clubs

In het seizoen 2023-2024 zijn er een 15-tal clubs aangesloten bij de Vlaamse Short Mat Bowls Federatie.

Hieronder de clubs en hun contactpersoon met contactgegevens.

Club

Secretaris

Adres sporthal

e-mail

Reweghs Erik

De Weyer, Oud-Mersenhoven, Kortessem

rewegerimar@hotmail.com

C.B.C. Lembeke

Van Lantschoot Willy

Heihoekse Kerkwegel 11, Lembeke

will.vlant@gmail.com

Kemel Gaston

Sportcentrum Den Boer 17 Lievegem

gaston.kemel@telenet.be

SMB Ninove

Witterzeel Jacques

Dreefstraat 58, 9400 Ninove

jacques.witterzeel@telenet.be

Curve Bowls Mol

Daemen Johan

Sporthal Den Uyt, Rode Kruislaan 20, Mol

daemen-diercks@telenet.be

Verzee Marc

Hoge Wal, Guldensporenlaan 34, Ertvelde

marc.verzee@telenet.be

Maryns Filip

Sporthal 'T ABC, Rijdreef 30, 3570 Alken

cbc.DeAlk@gmail.com

Wasily Pedjko

Demerstrand, Stationsstr. 27, Diepenbeek

pedjko@hotmail.com

Loyens Robby

Biesstraat 40, Rapertingen Hasselt

robby.loyens@gmail.com

De Meander Geistingen

Theunissen Martin

De Schans, Nelisveld 13, 3640 Kinrooi

leontheunissen@hotmail.com

Vangeel Daisy

Hazenbroekstraat 44, 3545 Loksbergen

ronny.v@hotmail.com

SMBC Olen

Verbiest Willy

Wilgenstraat 8, 2250 Olen

willy-verbiest@telenet.be

Gavart Willy

Gaversesteenweg 484, 9820 Merelbeke

willy.gavart@telenet.be

S.M.C.B. Hamme

Verhelst Herman

Kasteelwegel 1, 9290 Overmere Berlare

bhv@skynet.be

Short Mat Bowls Club Herentals

Steele Katie

Vossenberg, Markgravenstr. 93 Herentals

katiesteele@telenet.be

Stevens Johan

Sporthal De Kimpel, Eikenlaan, Bilzen

jstevens13@me.com

.

.

.

.

De tabel met de clubgegevens is te groot om weer te geven op uw mobieltje.

U kan deze best bekijken op uw tablet of computer.

Klik op de clubnaam voor meer info